Vandaag kwam er een noodoproep binnen van een dierenkliniek. Er was een jonge hond binnen gebracht die in shock verkeerde en er zeer slecht aan toe was. De hond bleek iets in haar darmen te hebben zitten waardoor ze al dagen niet had gegeten en aan het braken was. Ze was in korte tijd al veel afgevallen. Ze moest met spoed geopereerd worden. De eigenaar kon die kosten niet betalen. Onze stichting betaald gewoonlijk niet als een dier jonger is dan een jaar want wij willen het houden van een huisdier als je weinig geld hebt niet faciliteren. Deze keer hebben we een uitzondering gemaakt want het dier moest een operatie ondergaan om er levend door te komen.

Om 6 uur vanavond kregen we een telefoontje van de dap dat de operatie goed was gegaan en dat de teef het gaat redden als het goed is. Er zat een maiskolf in haar darmen. Ook heeft de dierenarts een stuk darm moeten verwijderen omdat het was aangetast door het vastzitten van de maiskolf. We gaan duimen dat de teef snel weer naar huis kan en snel zal herstellen. Onze stichting zal een deel van de rekening betalen. Bewindvoering doet het andere deel.